Elazığ Site Yönetimi Nasıl Yapılır

Elazığ Site Yönetimi Nasıl Yapılır 3GEN HİZMET APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ NEDİR  Site yönetimi , bir nevi üst yönetimdir. Tüm site alanının tek elden yönetilmesidir.

Bina yönetimi gibi site yönetiminde de online olarak işlerinizi görebileceğiniz imkanlar vardır. Bu imkanlar sayesinde tek bir yerden bütün işlerinizin denetimini yapabilir, eksi ve artıları daha net görebilirsiniz.

elazığ-site apartman hizmeti

elazığ-site apartman hizmeti

Gelişen teknoloji ile birlikte artık insanlar işlerinin çoğunu internet üzerinden yapmayı tercih ediyorlar. Biz de tam bu noktada, gerek site gerekse bina yönetimi işlerini yapmakta size kolaylık sağlayacak, sorumluluğu keyifli bir işe çevirecek bir yöntem sunuyoruz.eçmişten günümüze baktığımızda, her topluluk için bir yönetici ihtiyacı her zaman gerekli olmuştur. Kalabalık grupların, toplulukların başında mutlaka en az bir sorumlu kişi vardır. Müstakil evlerin yerini giderek apartman dairelerinin alması, tek binada çok fazla insanın barınmasını gerekli kıldı. İçinde birçok insanı barındıran bu binalar için de bir yönetici şart oldu. Şu halde konuya site ve bina yönetimi nedir sorusuna bir yanıt vererek başlamak gerekiyor.

Bununla beraber bina yönetimi kavramı gelişmiş ve çeşitli sorumluluklar doğdu. Bina ve site yönetimi açısından önemli unsurlar 1965 yılında Kat Mülkiyeti Kanunu ile resmi bir şekilde yazıya dökülmüştür. İlk defa yönetici olacak kişi, önceki yöneticiden görevi devralırken az çok bilgi sahibi olsa da görev ve sorumluluklarını daha iyi anlayabilmesi için bu kurallardan yararlanabilir.

Kat maliklerinin de onayı ile belirlenen yönetici, bina ile ilgili tüm sorumlulukları denetleyen, devamlılığı sağlayan kişi konumundadır. Kat Mülkiyet Kanunu’nda yöneticinin görevleri belirtilmiştir.

Bu kurallar dâhilinde apartman yöneticisi;

· Binanın korunması, bakımı, onarımı, temizliği gibi bakım işlerinin ve asansör, kalorifer, sıcak-soğuk hava işletmesi gibi teknik işlerin sorunsuz devam edebilmesi için uygun miktarda para toplanması, paranın idaresi görevlerini üstlenir.

Elazığ Site Yönetimi Nasıl Yapılır

Elazığ Site Yönetimi Nasıl Yapılır

· Borçların takibi ve geri ödemesiyle ilgili tedbirleri alır.

· Apartman içerisindeki olumsuzlukları gidermeye yönelik çözümler bulur.

· Önemli konular hakkında duyuruları hazırlar ve apartman sakinlerine iletilmesini sağlar.

· Düzenli bir toplantı planı oluşturur, katılımın sağlanması için gerekenleri yapar.

Özellikle toplantıda, kişilerin aynı saatte bir yerde toplanması konusunda ciddi problemler yaşanabiliyor. İnternet üzerinden yapabileceğiniz görüşmeler size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Yönetimde Zamandan Kazanma Avantajı

Apartmanların genel bir yöneticiye daha ihtiyacı vardır. Bu konuda devreye site yönetimi kavramı girer. Apartman yönetiminde yer alan kişiler tarafından belirlenen, site yöneticisi tüm sitenin sorumluluğunu alır.

Site içerisindeki ortak alanların iyileştirilmesi için gerekli işlemlerin yapılmasında öncülük eder. Şikayet ve önerileri dikkate alır. Genel işlerin takibini yapar.

3GEN HİZMET GRUBU PROFESYONEL SİTE YÖNETİM HİZMETLERİMİZ

Elazığ Temizlik şirketi 3gen

Elazığ Temizlik şirketi 3gen Elazığ temizlik şirketi 3gen arasında kurumsal hizmet sunana firmamızdan profesyonel destek alarak tüm yaşam alanları için […] Devamini oku

Elazığ Temizlik Şirketleri

Elazığ Temizlik Şirketleri Elazığ temizlik şirketleri arasında kurumsal hizmet sunana firmamızdan profesyonel destek alarak tüm yaşam alanları için detaylı temizlik […] Devamini oku

3gen Profesyonel Bina Yönetimi İnsanlar arasındaki kırgınlık ve kavgaları önlemek Elazığda Bina Yönetimini Profesyonel olarak yapmak, tecrübesizlik nedeni ile boşa […] Devamini oku

Site Bina Hukuki Danışmanlık

Site Bina Hukuki Danışmanlık Yönetim sorunları çözümü İşletme projelerin hazırlanması Aidatını ödemeyenlerin hukuksal takibi Binada yapılacak işlere uygun olarak kararların […] Devamini oku

Site Bina Personel İşlemleri

Site Bina Personel İşlemleri Site Bina Personel İşlemleri Bina görevlisinin SGK doğrultusunda bildirgelerinin verilmesi, tahakkukların çıkarılması ,hizmet belgesinin çıkarılması İş […] Devamini oku

Call Now Button