ELAZIĞ VE MALATYADA HİZMETLERİMİZ

TEMİZLİK HİZMETLERİ

3GEN HİZMET TEMİZLİK ELAZIĞ-LOGO-2

Ofis Temizliği
Elazığ ve Malatyada ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız, 2015 yılından beri sektör içerisinde Elazığ Temizlik Firmaları ve Malatya Temizlik Firmaları sınıfında yerini almıştır.

Dış Cephe Temizliği
Yüksek katlı konut ve ofislerde dış cephe camlarının temizliği önemli ve dikkat gerektiren bir konudur. İşinin ehli bir temizlik firması olan 3gen Hizmet Grubundan alınacak destek ile dış cephe temizliği kusursuz bir şekilde tamamlanacaktır

İnşaat Sonrası Temizlik
Elazığ ve Malatyada hizmet veren şirketimiz sıfır inşaat sonrası ya da tadilat yapılmış ev temizliklerinizi uzman kadrosu ile kaliteli temizlik anlayışını ilke edinerek hizmet vermektedir.

Ev Temizliği
Ev temizliği konusunda, Elazığ ve Maltyada temizlik hizmetinde profesyonelliği ve kaliteyi ilke edinmiş anlayaşımızla hizmet vermekteyiz.

Okul Temizliği
Özel ve ayrıcalıklı bir temizlik gerektiren okul temizliği firmamız bünyesinde eğitimli ve deneyimli temizlik uzmanlarınca yıl boyu verilmektedir.

Fabrika Temizliği
Fabrika Temizliği profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Fabrika temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla 1. sınıf kalitede hizmet vermekteyiz.

Sözleşmeli Personel Temini
3Gen Hizmet Grubu; firmalara, okullara, otellere, hastanelere, bankalara, kamu kurum ve kuruluşlarına vasıflı vasıfsız personel temini hizmeti sunmaktadır.

Koltuk Yıkama
Koltuk yıkama konusunda firmamız, uygun fiyat seçenekleriyle sizlere yardımcı olur.Sadece ev değil ofislerinizde de temiz koltuklarınız müşterileriniz ve gelen misafirler açısından göz doldurur.

Villa ve Yazlık Temizliği
Villa ve yazlıklarda gezici ekiplerimiz ile tadilat sonrası temizlik, inşaat temizliği , periyodik genel temizlik hizmetlerini vermekteyiz.

REKLAM,TABELA ve ORGANİZASYON

3GEN REKLAM LOGO-300

 

AÇIK HAVA REKLMACILIĞI,  IŞIKLI TABELA, IŞIKSIZ TABELA, TOTEM, MATBAA HİZMETLERİ, KURUMSAL KİMLİK, DERGİ, BROŞÜR, AFİŞ, DİJİTAL BASKI, AÇILIŞ ORGANİZASYON, MATBAA,DİJİTAL BASKI, KURUMSAL KİMLİK, KARTVİZİT,İNTERNET REKLAMLARI,DİJİTAL REKLAM,FİRMA TANITIMI, FİRMA REKLAMLARI

 

APARTMAN ve SİTE  YÖNETİMİ

3GEN YÖNETİM

Profesyonel Apartman Yönetimi

Ekonomi ve teknolojinin gelişmesi, yaşam alanlarının / iş yerlerinin değişmesine & farklılaşmasına, buna bağlı olarak da ihtiyaçlarının artmasına yol açmıştır. Bütün bunların sonucu olarak da, insanların tesislerden beklentilerini karşılayabilmek ve yüklerini hafifletebilmek için Profesyonel Yönetim ihtiyacı ortaya çıkmıştır. TOSAT Danışmanlık firması olarak kat maliklerinin yükünü hafifletmek için profesyonel apartman yönetimi ve profesyonel site yönetimi hizmetlerini sunuyoruz.

Neden Profesyonel Bina Yönetimi

Bina sakinleri, kendi işleriyle meşgul olmaları nedeniyle apartman ve siteleriyle yeteri kadar fazla ilgilenememekte ve buna bağlı olarak aidatların toplanması, bahçenin bakımı ve onarımı, sitenin / apartmanın güvenliği, temizliği ve daha birçok hizmetler aksayabilmektedir. .TEKLİF ALMAK için iletişim sayfamızdan bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşın. Apartmanınızın yönetimi için size en kısa sürede teklifimizi sunalım.

 WEB TASARI VE SEO DANIŞMANLIK

3GEN HİZMET GRUBU TEMİZLİK REKLAM YÖNETİM

Seo Danışmanlık Nedir

Keşif ve İnceleme – Firmanız, web siteniz, işiniz, rakipleriniz ve hedef kitlenize yönelik araştırma yaparak bilgi toplamak. Seo projesinin daha başında gerekli tüm bilgileri elde etmek.

Anahtar Kelime Araştırması – Web sitenizin şu anki kullanılan anahtar kelimeleri nelerdir ve doğrumudur.İstediğiniz anahtar kelimeleri nelerdir. Araştırma sonucunda çıkan anahtar kelimeler nelerdir. , Google otomatik önermeler ve eğilimleri, Google Analytics, Google Web Yöneticisi Araçları, Google Adwords, Site haritası ve içerik pazarlaması stratejisi planlamak için, hedefe odaklı kelime listesi oluşturmak.

Site Haritası– Sitenizde belirli bir içerik için bir anahtar kelime veya açıklama atanması işlemidir.Bu süreç web sitesi bilgilerini ve iç mimarisini oluşturmaya yardımcı olur. Mevcut ve gelecekteki içerik için bir yol haritası meydana getirir.

Uygulama, Eklenti ve Yapılandırmaları- Seo çalışmalarını desteklemeye yardımcı olur.Tema kullanımı, eklentiler, paravanlar vs. başarılı bir seo için yardımcı olacak araçların yapılandırılmasıdır.

On-Page Optimizasyon – Yani site içi optimizasyon. İçerik hazır olduğunda, her odaklı sayfa optimize edilir.En iyi kullanılan anahtar kelimeler yayınlanır. Ancak içeriğin değerini artırmak için içerik güncellemeleri, meta başlıkları ve meta açıklamalar oluşturulması.Sitenin arama motorlarına dost olmasını sağlamak, sitenizi mobil uyumlu site haline getirmek. Tabiki çalışma bunlarla sınırlı değildir.

Dış Seo- El emeğine dayalı bir çalışma yapmak. Sitenizin geleceğini düşünerek arama motorlarının istediği şekilde her çalışmayı tamamen organik seo disiplininde yapılması.Sosyal medya paylaşımlarının elle yapılması, site url paylaşımı, organik hit sağlaması vs. gibi.

Eğitim – Eğer taleb ederseniz, işinizle ilgili ve seo destek amaçlı eğitimnizi vermek.
Danışmanlık ve Destek- 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olmak üzere:
1-Seo Danışmanlık Hizmetleri
2-Web Site Danışmanlık Hizmetleri verilmesi

Doğal Çalışma- Tamamen doğal ve organik seo ile sadece el emeği ile seo yapılması. İçerik yazılması, rehber kayıtları, sosyal medya hesapları yönetimi, firma reklamları çalışması vs.

Sonuç- Yapılan çalışmaları bir bütün halinde ele alarak tek bir noktada toplamak. Sitenizin Google ilk Sayfada çıkmasını sağlamak ve hedef kitlenizi size ulaştırmak.

Önemli, Kalıcı, Sürdürülebilir değişiklik ve Rakiplerinizden daha iyi olmak bir günde meydana gelmez.
Arama motoru sıralamalrında ilk sayfada kalıcı olmak; istikrarlı, başarılı ve uzun süreli Organik Seo çalışması ile gerçeklerşir. Hem Seo Destek hemde Seo Hizmetlerinin uzun vadeli olması kaçınılmazdır.
Web Sitesi Danışmanlık ve Seo Danışmanlık ile ilgili bilgi almak için lütfen BİZE ULAŞIN
Ücretsiz Site Analiz Hizmetimizden Faydalanın.
Size destek olmak ve yardım etmek bize mutluluk verir.

Tüm Türkiyeye Seo Hizmeti vermekteyiz.Sitenize kendinizde seo çalışması yapabilirsiniz. Ancak çoğu zaman bu çalışmalar spam tehdidi altındarı. Çok dikkatli ve titizlikle seo çalışması yapmak gerekir.

Seo Web Danışmanlık firması ile sizlerde firmanıza en uygun hizmetleri seçin. Kurumsal firmalar web siteleri için bir çok yeniliğe ve değişime açık olmalıdır. Özellikle Arama motoru optimizasyonu işlemleri için bütçe ayırmalıdır. Çünkü günümüzde en ideal yatırım web alanına yapılmaktadır.

Kurumlara, şirketlere, uygun şartlarda hizmet sunan profesyonel bir SEO ajansı olan firmamız gerekli olan çalışmaları yapacaktır.

        

 

 

 

 

 

 

 

 

Call Now Button