Web Tasarım ve Seo Danışmalık

Selçuk Gemici        0 549 511 4 333          Şerif Dereli      0 549 511 6 333    

 ELAZIĞ 3GEN WEB TASARIM

Web Tasarımı Nasıl Yaparız

3GEN HİZMET REKLAM ELAZIĞ LOGOWeb Site Danışmanlık olarak; biz en iyi şekilde bir web sitesi tasarımı yapabilmek için, yani bir mobil ve seo uyumlu web sitesi, google dostu web tasarım için önce site tasarımprojesini hayal ederiz.

Bir firma bizden web tasarım yapmanızı istediğinde ilk olarak o firmanın nasıl bir web sitesi istediğini öğrenmemiz gerekir, Sitede kullanacağı kategoriler, sattığı ürünler ve buna benzer verileri elde etmeliyiz. Bu sayede kafamızda Bir taslak oluşturarak nasıl ilerleyebileceğimizi planlayabiliriz. Ön hazırlık aşamasını iyi bır şekilde planlamamız lazım.
Ön hazırlık aşamasında ürünlerin Içeriklerini, ürün kategorilerini site görünüşünü, iletişim bilgilerini, referanslarını ve buna benzer belli başlı tasarım öğelerini belirlemeliyiz. Daha sonra tasarıma başlayabiliriz.

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Mobil uyumlu site tasarımı önceden pek önemsenmezdi. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte mobil siteler çok önemli oldu. Bunun sebebi seo işlemleriyle ilgilenen kişiler ve en çok tercih edilen arama motoru olan Google’ın yeni bir algoritma mantığına geçişinde saklıdır. Yani mobil uyumlu siteler Google üzerinde seo bakımından ekstra bir puanla hareket etmeye başladığından, daha üst sıralardaki yerlerini aldılar
.
Mobil uyumlu site fiyatları
Mobil uyumu site fiyatları iki yönlü olarak değişim gösterir. Çünkü mobil uyumlu site için izlenmesi gereken iki farklı yol vardır
1-Eski sitenizin mobil uyumlu hale getirilmesi,
2.Yeni bir web sitesi tasarlanarak, mobil uyumlu halde teslim edilmesi.

Sizler de mobil uyumlu bir site yaptırmak istiyor ya da web sitenizi mobil uyumlu hale getirmeyi düşünüyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler de hızlı davranarak, hem google seo hem demobil uyumlu site anlamında bir adım öne olabilirsiniz.

Çağımızda artık sanal internet ortamında tüm ülkelerin sınırları kalkmış ve bir tıklamayla tüm bilgiler uzun mesafeler kat ederek anında karşı tarafa aktarılmaya başlanmıştır. Bu sayede reklam sektörü de mecburi değişime maruz bırakılmış ve kendini bu alana yöneltmek zorunda kalmıştır.
Örneğin reklam sektörüne harcanan paranın çok küçük bir kısmı bile web sitelerinin tasarımına harcanarak çok daha etkili bir sonuç ortaya çıkarılabilmektedir. Bu sebeple mobil web sitesinin tasarlanmış olması da müşteriye verilen değerin göstergesi olup, müşterinin sitenize ulaşım sağlamış olduğu bilişim cihazlarına uygun veri aktarımıyla hem sitenizin tanıtımını ve reklamını hem de müşterinin aradığı bilgiyi daha kolay bir şekilde bulabilmesini sağlamış olursunuz. Bu sebeple mobil web tasarımı müşteriye verilen değeri göstermesi açısından oldukça önemli bir tasarımdır.

Mobil Web Tasarımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir

Mobil web sitesi hazırlamak amacına uygun bir şekilde yapılmalı ve birçok hizmet gibi bu da müşterinin neye ihtiyacı olduğunu kestirmelidir.
İşte burada üst düzey mobil web tasarım siteleri devreye girmekte ve hazırlanan site sayesinde müşterinin nereden ne ihtiyacı olduğunu kestirerek ona göre müşterinin ekranına bilgiler sunulmaktadır. Yani ilk olarak sitenize iletişim bilgilerinizi ve ikinci olarak da ürün veya hizmetlerinizi sunabilirsiniz.

Mobil Web Tasarım Danışmanlığını Nerden Alabilirim

Sitenizi daha etkili bir site haline getirmek için mutlaka bir takım web tasarım bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir. Bu da yetmemekle birlikte mobil web tasarımı yapmak için danışman hizmeti almak da önemli olup, bundan daha önemli olan konu ise bu danışmanlığı herkesin doğru bir şekilde verip vermediğidir. Bu sebeple danışmanlık hizmeti alırken, kesinlikle bu konuda uzman olan kişilerle iş yapmanız sizin faydanıza olacaktır.
Ancak tüm bunlarla uğraşmak istemeyen kişiler için mobil web tasarım hizmeti de verilmekte ve bu sayede kolay bir şekilde web sitelerinizin ister mobil şekliyle ve isterseniz de klasik şekliyle tasarımını yaptırabilirsiniz.

Mobil Web Tasarımı Olmazsa Ne Olur

Sitenizin mobil web tasarım olmazsa öncelikle takipçi sayınız yarı yarıya hatta ilerleyen süreçlerde belki üç dört kat daha azalacaktır. Çünkü ilerleyen teknolojim sayesinde birçok internet kullanıcısı artık masa üstü bilgisayarlarından veya diz üstü bilgisayarlarından değil; cep telefonları, tabletler ve e-okuyucular gibi cihazlardan internet erişimlerini sağlamaktadırlar. Bu sebeple siz eğer sitenizin mobil web tasarımını gerçekleştirmezseniz bu müşterilerin tamamını kaybetmiş olacaksınız.
Bu sebeple sitenizi daha iyi bir şekilde tanıtmak istiyorsanız, öncelikle sitenizin mobil web tasarım halini oluşturmanız gerekmektedir.

 

türkiye-haritasıWEB TASARIM HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLLER

Web tasarım, web danışmanlığı ve seo danışmanlığı alanlarında hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin 81 ilinde web sitesi tasarımı ve seo danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz.
Web tasarım hizmetlerinin yanı sıra bütün illerimizde Ücretsiz olarak Tüm Firma Rehberi sitemizle firmalara rehber kaydı hizmeti vermekteyiz.Tüm Firma Rehberimize ücretsiz kaydettiğimiz firmaların bölgesel seo çalışmalarına
seo destek sağlamaktayız. 81 ildeki firmaları internet üzerinden tanıtarak,işletmeyi hizmet arayan müşteriye ulaştırmaktayız. Rehber hizmeti detayları için tıklayınız.http://www.tumfirmarehberi.com

Bizim diğer firmalardan farkımız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdır. Kendi menfaatimizden daha çok müşterilerimizin menfaatlerini ön planda tutmaktayız. WordPress, joomla, drupal gibi hazır sistemlerin dışında,
kendi yazılımcılarımızın çıkardığı özgün ve hızlı çözüm üretebilen web tasarım ürünlerini müşterilere sunmamızdır.

Düşük maliyetlerle en yüksek verimliliği almak için hazırlanan sistemimize web tasarım galerimizden ulaşabilirsiniz. Buradan seçtiğiniz temanın üstüne kontrol paneli ekleyerek sizlere veriyoruz.

Aldığınız kontrol paneli ve tema ile 7/24 saat kontrol edebileceğiniz web siteniz olmuş oluyor. İçeriğini kendiniz güncelleyebiliyor, sosyal hesaplarınızı ekleyebiliyor, ürünlerinizi ve firmanızı kurumsal bir şekilde tanıtabiliyor
olacaksınız.

Adana Web Tasarım,Adıyaman Web Tasarım,Afyon Web Tasarım,Ağrı Web Tasarım,Aksaray Web Tasarım,Amasya Web Tasarım,Ankara Web Tasarım,Antalya Web Tasarım,Ardahan Web Tasarımi,Artvin Web Tasarım,Aydın Web Tasarım,Balıkesir Web Tasarım,Bartın Web Tasarım,Batman Web Tasarım,Bayburt Web Tasarım,Bilecik Web Tasarım,Bingöl Web Tasarım,Bitlis Web Tasarım,Bolu Web Tasarım,Burdur Web Tasarım,Bursa Web Tasarım,Çanakkale Web Tasarım,Çankırı Web Tasarım,Çorum Web Tasarım,Denizli Web Tasarım,Diyarbakır Web Tasarım,Düzce Web Tasarım,Edirne Web Tasarım,Elazığ Web Tasarım,Erzincan Web Tasarım,Erzurum Web Tasarım,Eskişehir Web Tasarım,Gaziantep Web Tasarımi,Giresun Web Tasarım,Gümüşhane Web Tasarım,Hakkari Web Tasarım,Hatay Web Tasarım,Iğdır Web Tasarım,Isparta Web Tasarım,İstanbul Web Tasarım,İzmir Web Tasarım,Kahramanmaraş Web Tasarım,Karabük Web Tasarım,Karaman Web Tasarım,Kars Web Tasarım,Kastamonu Web Tasarım,Kayseri Web Tasarım,Kıbrıs K.K.T.C.Web Tasarım,Kırıkkale Web Tasarım,Kırklareli Web Tasarım,Kırşehir Web Tasarım,Kilis Web Tasarım,Kocaeli Web Tasarım,Konya Web Tasarım,Kütahya Web Tasarım,Malatya Web Tasarım,Manisa Web Tasarım,Mardin Web Tasarım,Mersin Web Tasarım,Muğla Web Tasarım,Muş Web Tasarım,Nevşehir Web Tasarım,Niğde Web Tasarım,Ordu Web Tasarım,Osmaniye Web Tasarım,Rize Web Tasarım,Sakarya Web Tasarım,Samsun Web Tasarım,Siirt Web Tasarım,Sinop Web Tasarım,Sivas Web Tasarım,Şanlıurfa Web Tasarım,Şırnak Web Tasarım,Tekirdağ Web Tasarım,Tokat Web Tasarım,Trabzon Web Tasarım,Tunceli Web Tasarım,Uşak Web Tasarım,Van Web Tasarım,Yalova Web Tasarım,Yozgat Web Tasarım,Zonguldak Web Tasarım.

 

ELAZIĞ 3GEN SEO DANIŞMANLIK

Seo Danışmanlık Nedir?

seo-danismanlik-webKeşif ve İnceleme – Firmanız, web siteniz, işiniz, rakipleriniz ve hedef kitlenize yönelik araştırma yaparak bilgi toplamak. Seo projesinin daha başında gerekli tüm bilgileri elde etmek.

Anahtar Kelime Araştırması – Web sitenizin şu anki kullanılan anahtar kelimeleri nelerdir ve doğrumudur.İstediğiniz anahtar kelimeleri nelerdir. Araştırma sonucunda çıkan anahtar kelimeler nelerdir. , Google otomatik önermeler ve eğilimleri, Google Analytics, Google Web Yöneticisi Araçları, Google Adwords, Site haritası ve içerik pazarlaması stratejisi planlamak için, hedefe odaklı kelime listesi oluşturmak.

Site Haritası– Sitenizde belirli bir içerik için bir anahtar kelime veya açıklama atanması işlemidir.Bu süreç web sitesi bilgilerini ve iç mimarisini oluşturmaya yardımcı olur. Mevcut ve gelecekteki içerik için bir yol haritası meydana getirir.

Uygulama, Eklenti ve Yapılandırmaları- Seo çalışmalarını desteklemeye yardımcı olur.Tema kullanımı, eklentiler, paravanlar vs. başarılı bir seo için yardımcı olacak araçların yapılandırılmasıdır.

On-Page Optimizasyon – Yani site içi optimizasyon. İçerik hazır olduğunda, her odaklı sayfa optimize edilir.En iyi kullanılan anahtar kelimeler yayınlanır. Ancak içeriğin değerini artırmak için içerik güncellemeleri, meta başlıkları ve meta açıklamalar oluşturulması.Sitenin arama motorlarına dost olmasını sağlamak, sitenizi mobil uyumlu site haline getirmek. Tabiki çalışma bunlarla sınırlı değildir.

Dış Seo- El emeğine dayalı bir çalışma yapmak. Sitenizin geleceğini düşünerek arama motorlarının istediği şekilde her çalışmayı tamamen organik seo disiplininde yapılması.Sosyal medya paylaşımlarının elle yapılması, site url paylaşımı, organik hit sağlaması vs. gibi.

Eğitim – Eğer taleb ederseniz, işinizle ilgili ve seo destek amaçlı eğitimnizi vermek.
Danışmanlık ve Destek- 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık olmak üzere:
1-Seo Danışmanlık Hizmetleri
2-Web Site Danışmanlık Hizmetleri verilmesi

Doğal Çalışma- Tamamen doğal ve organik seo ile sadece el emeği ile seo yapılması. İçerik yazılması, rehber kayıtları, sosyal medya hesapları yönetimi, firma reklamları çalışması vs.

Sonuç- Yapılan çalışmaları bir bütün halinde ele alarak tek bir noktada toplamak. Sitenizin Google ilk Sayfada çıkmasını sağlamak ve hedef kitlenizi size ulaştırmak.

Önemli, Kalıcı, Sürdürülebilir değişiklik ve Rakiplerinizden daha iyi olmak bir günde meydana gelmez.
Arama motoru sıralamalrında ilk sayfada kalıcı olmak; istikrarlı, başarılı ve uzun süreli Organik Seo çalışması ile gerçeklerşir. Hem Seo Destek hemde Seo Hizmetlerinin uzun vadeli olması kaçınılmazdır.
Web Sitesi Danışmanlık ve Seo Danışmanlık ile ilgili bilgi almak için lütfen BİZE ULAŞIN
Ücretsiz Site Analiz Hizmetimizden Faydalanın.
Size destek olmak ve yardım etmek bize mutluluk verir.

Tüm Türkiyeye Seo Hizmeti vermekteyiz.Sitenize kendinizde seo çalışması yapabilirsiniz. Ancak çoğu zaman bu çalışmalar spam tehdidi altındarı. Çok dikkatli ve titizlikle seo çalışması yapmak gerekir.

Seo Web Danışmanlık firması ile sizlerde firmanıza en uygun hizmetleri seçin. Kurumsal firmalar web siteleri için bir çok yeniliğe ve değişime açık olmalıdır. Özellikle Arama motoru optimizasyonu işlemleri için bütçe ayırmalıdır. Çünkü günümüzde en ideal yatırım web alanına yapılmaktadır.

Kurumlara, şirketlere, uygun şartlarda hizmet sunan profesyonel bir SEO ajansı olan firmamız gerekli olan çalışmaları yapacaktır.

 

 

türkiye-haritasıSeo Danışmanlığı Yaptığımız İller

Seo danışmanlığı,web tasarım ve web danışmanlığı alanlarında hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin 81 ilinde web sitesi tasarımı ve seo danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz.
Web tasarım hizmetlerinin yanı sıra bütün illerimizde Ücretsiz olarak Tüm Firma Rehberi sitemizle firmalara rehber kaydı hizmeti vermekteyiz.Tüm Firma Rehberimize ücretsiz kaydettiğimiz firmaların bölgesel seo çalışmalarına
seo destek sağlamaktayız. 81 ildeki firmaları internet üzerinden tanıtarak,işletmeyi hizmet arayan müşteriye ulaştırmaktayız. Rehber hizmeti detayları için tıklayınız.http://www.tumfirmarehberi.com

Arama motoru sıralamalrında ilk sayfada kalıcı olmak; istikrarlı, başarılı ve uzun süreli Organik Seo çalışması ile gerçeklerşir. Hem Seo Destek hemde Seo Hizmetlerinin uzun vadeli olması kaçınılmazdır.
Web Sitesi Danışmanlık ve Seo Danışmanlık ile ilgili bilgi almak için lütfen BİZE ULAŞIN
Ücretsiz Site Analiz Hizmetimizden Faydalanın.
Size destek olmak ve yardım etmek bize mutluluk verir.

Tüm Türkiyeye Seo Hizmeti vermekteyiz.Sitenize kendinizde seo çalışması yapabilirsiniz. Ancak çoğu zaman bu çalışmalar spam tehdidi altındarı. Çok dikkatli ve titizlikle seo çalışması yapmak gerekir.

Seo Web Danışmanlık firması ile sizlerde firmanıza en uygun hizmetleri seçin. Kurumsal firmalar web siteleri için bir çok yeniliğe ve değişime açık olmalıdır. Özellikle Arama motoru optimizasyonu işlemleri için bütçe ayırmalıdır. Çünkü günümüzde en ideal yatırım web alanına yapılmaktadır.

Kurumlara, şirketlere, uygun şartlarda hizmet sunan profesyonel bir SEO ajansı olan firmamız gerekli olan çalışmaları yapacaktır

Adana Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Adıyaman Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Afyon Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Ağrı Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Aksaray Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Amasya Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Antalya Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,
Ardahan Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Artvin Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Aydın Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Balıkesir Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Bartın Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Batman Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Bayburt Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Bilecik Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,
Bingöl Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Bitlis Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Bolu Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Burdur Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Bursa Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Çanakkale Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Çorum Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,
Denizli Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Diyarbakır Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Düzce Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Edirne Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Elazığ Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Erzincan Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Erzurum Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Eskişehir Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Gaziantep Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Giresun Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Gümüşhane Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Hakkari Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Hatay Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Iğdır Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Isparta Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,İstanbul Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,İzmir Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kahramanmaraş Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Karabük Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,,Karaman Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kars Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kastamonu Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kayseri Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kıbrıs K.K.T.C.Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kırıkkale Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kırklareli Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kırşehir Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kilis Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kocaeli Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Konya Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Kütahya Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Malatya Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Manisa Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Mardin Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Mersin Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Muğla Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Muş Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Nevşehir Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Niğde Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Ordu Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Osmaniye Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Rize Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Sakarya Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Samsun Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Siirt Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Sinop Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Sivas Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Şanlıurfa Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Şırnak Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Tekirdağ Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Tokat Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,,Trabzon Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Tunceli Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,UşakSeo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Van Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,,Yalova Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Yozgat Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları,Zonguldak Seo Danışmanlığı, Seo Firmaları